
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Number of Circuits | 2 |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Supply Voltage | 1.8 V |
| Number of Channels | 2 |
| Number of Bits | |
| -3db Bandwidth | 30 MHz |
| Propagation Delay | |
| High Level Output Current | |
| Low Level Output Current | |
| Number of Inputs | 2 |
| Number of Outputs | |
| On Resistance (RON) | 500 mΩ |
| Logic Family | |
| Configuration | 2 x SPDT |
Stock: 6783
Distributors
pcbx
Unit Price$0.25728
Ext.Price$0.25728
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.25728 | $0.25728 |
| 10 | $0.23347 | $2.33470 |
| 50 | $0.21187 | $10.59350 |
| 100 | $0.18003 | $18.00300 |
| 500 | $0.15297 | $76.48500 |
| 1000 | $0.13755 | $137.55000 |
| 3000 | $0.12368 | $371.04000 |
